• ul. Dworcowa 29, 88-400 Żnin
  • (52) 30 30 350
  • Otwarte: Pon-Pt: 7:30-17:00 | Sob 8:00-13:00

Ładowacze czołowe Zetor

Dzięki współpracy dwóch renomowanych firm – ZETOR TRACTORS i Ålö AB – na rynku pojawiły się ładowacze marki Zetor System. Będą one dostępne w dwóch modelach: jako standardowe ładowacze oznaczone ZL i ładowacze klasy premium, oznaczone ZX do nabycia w unikalnych kolorach ciągników Zetor – nasyconej czerwieni.

 

Seria ZX

Zaprojektowane do uzyskiwania najlepszej możliwej wydajności i korzyści dla użytkownika przez długi czas.

Ładowacze serii ZX zaprojektowano tak, aby zapewniały najwyższą możliwą wydajność i korzyści dla użytkownika przez długi czas. Połączenie szeregu unikalnych funkcji zapewnia ładowaczom typu ZX ich znakomitą niezawodność i trwałość. Niezwykle wytrzymała konstrukcja oraz dokładna kontrola jakości są podstawowymi i oczywistymi przykładami zwracania uwagi na detale. Istnieje wiele korzyści wynikających z wyboru ładowaczy typu ZX, takich jak lepsza widoczność do przodu czy łatwość i komfort obsługi widoczne we wszystkich zastosowaniach. Dzięki takim maksymalnie przemyślanym rozwiązaniom oraz ergonomii zapewniana jest maksymalna sprawność.

Doskonała widoczność - Nie ma rur zasłaniających widok, rurki poprzeczne umieszczone są nisko. Ładowacz ZX zapewnia optymalną widoczność we wszystkich sytuacjach, również w ciem - ności, ponieważ światła traktora nie są zasłaniane

Maksymalna moc podnoszenia - Solidnie zwymiarowane ramiona i kołki ładowacza oraz optymalnie dobrane siłowniki są czynnikami znacząco wpływającymi na dużą nośność modelu ZX. Dodatkowy wpływ mają również równoległe łączniki mechaniczne.

Dostosowanie do pracy przy dużych obciążeniach - Odpowiednie wymiary siłowników, ramy pomocniczej, obudowy łożyska itp. są przykładami rozwiązań szcze - gółowych, które wpływają na uznany wysoki poziom niezawodności i trwałości urządzeń typu ZX.

Dbałość o szczegóły - W najważniejszych miejscach rozmieszczono dodatkowe płytki wzmacniające, zwiększające wytrzymałość i trwa - łość wszystkich ładowaczy.

Krzyżulec - Miejsca, w których występują największe naprężenia połączenia konstrukcji, zostały dodatkowo wzmocnione. Przykładem może być miejsce połączenia belki ładowacza z krzyżulcem.

Duże, optymalne kąty pracy - Tłumaczy to, dlaczego ładowacz typu ZX może praco - wać ze wszystkimi materiałami, jak również z najlepszym możliwym kątem pracy niezależnie od tego, jaki osprzęt jest stosowany.

Pokaz wytrzymałości - Zawór kompaktowy Plus łączy wszystkie ważne funkcje i połączenia w kompaktowym, centralnie usytuowanym rozdzielaczu. Wszystko pozostaje schowane pod osłoną zabezpieczającą i jest chronione za krzyżulcem, w minimalny sposób zakłócając widoczność operatora do przodu. Zawór ten zapewnia również dokładne sterowanie i skuteczne zasilanie w trudnych warunkach pracy, a także posiada zawory amortyzujące dla siłowników osprzętu.

Prosta wymiana osprzętu - Narzędzia prowadzące ZX w znaczący sposób upraszczają wymianę osprzętu. Uzyskiwane to jest poprzez zapewnienie ciągłej, doskonałej widoczności, jak również unikanie wykonywania niewygodnych ruchów i pozycji podczas pracy.

Seria ZL

Doskonała trwałość, wysoki poziom ergonomii oraz, co nie mniej ważne, wysoka wydajność.

Wysoka ładowność połączona z wiodącym bezpieczeństwem i korzyściami dla środowiska pracy. Każdy szczegół zaprojektowano z najwyższą troską, aby uczynić ładowanie tak prostym, bezpiecznym i wydajnym, jak to tylko możliwe. Dla ultranowoczesnego ładowacza czołowego nie ma kompromisów. Bardzo dobrym przykładem jest wyjątkowa widoczność – zarówno do przodu, jak i na boki. Wyjaśnieniem tego jest inteligentna konstrukcja belek ładowacza oraz unikalnie niskie położenie przegubu, zapewniające położenie prowadnicy optymalizujące widoczność. Kolejnym przykładem jest prostota we wszystkim, począwszy od serwisu do obsługi hydrauliki i osprzętu. Praca z urządzeniem jest łatwa i jest ono wygodne w obsłudze.

Wytrzymała rama pomocnicza i obudowa łożyska - Wymiary ramy pomocniczej są takie same jak w ładowaczach typu ZX. Wraz z zakrzywioną do wewnątrz konstrukcją obudowy łożyska zapewnia to ładowaczom ZL znaczącą sztywność skrętną i stabilność.

Inteligentna i praktyczna konstrukcja - Wybrana konstrukcja belek ładowacza oznacza, że ładowacz typu ZL w wyjątkowy sposób pasuje do dzisiejszych nowoczesnych ciągników. Faktycznie posiada on najniższe na rynku położenie przegubu, co również oznacza, ze cechuje się wyjątkową widocznością na boki.

Szybki i prosty montaż i demontaż - Do demontażu ładowacza typu ZL nie są potrzebne żadne narzędzia. Trwałe, gładkie i zintegrowane podpory dodatkowo upraszczają montaż i demontaż.

Napęd tak mocny, jak to potrzebne i tak płynny, jak to możliwe - Funkcja zawieszenia redukującego obciążenie SoftDrive minimalizuje naprężenia działające na ładowacz i ramę pomocniczą, a także na kierowcę i ciągnik. Funkcja SoftDrive aktywowana jest ręcznym kurkiem odcinającym.

Niezawodność i bezpieczeństwo - Ładowacz typu ZL jest zabezpieczony przed uszkodzeniami dzięki zastosowaniu funkcji zwiększających niezawodność. Jednym z przykładów może być poprzeczka umieszczona z tyłu narzędzia prowadzącego, zapobiegająca wszelkim uszkodzeniom mechanizmu blokady osprzętu – to oszczędność czasu i pieniędzy!

Wygodne, automatyczne blokowanie osprzętu - Jest to kolejna inteligentna funkcja podnosząca bezpieczeństwo i zapewniająca, że osprzęt jest zawsze prawidłowo zamontowany i że kołki zabezpieczające są zawsze w pozycji zablokowanej. Blokowanie jest automatyczne podczas cofania.

Uproszczony wskaźnik osprzętu - Wskaźnik położenia jest kompaktowy, dlatego nie za - kleszcza się, nie powoduje uszkodzeń i sam nie ulega uszkodzeniu. Jest on łatwy w montażu i może być regulowany w trzech położeniach dla różnego osprzętu, zapewniając dokładne dopasowanie kąta nachylenia osprzętu w stosunku do podłoża.

 

Więcej informacji na www.zetor.pl

Oddziały

BARCIN
ul. Kasztanowa 4
tel. (52) 38 33 641
tel. kom.: 511 457 109

ROGOWO
ul. Gnieźnieńska 10
tel. (52) 30 24 517

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN / ŻNIN
ul. Dworcowa 25
tel. kom.: 668 319 445
tel. kom.: 608 617 106
tel. kom.: 601 786 809

Oddziały

FLANTROWO 2
tel. (52) 30 20 067
tel. kom.: 783 296 780
tel. kom.: 694 383 177

WAŁCZ
ul. Bydgoska 74
tel. (67) 387 18 80
tel. kom.: 607 528 379

HUTA
ul. Poznańska 15
64-708 Huta
tel. kom.: 572 352 722

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
© 2022 INTER-VAX sp. z o.o. All Rights Reserved.

INTER-VAX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Żninie, ul. Dworcowa 29, 88-400 Żnin, REGON: 091276553, NIP: 5621004712, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000962013. Kapitał zakładowy: 1 616 000 zł

Podane na stronie internetowej ceny mogą ulec zmianie i nie są oferta handlowa w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Polityka prywatności | Polityka cookies